Ürünlerimiz

Bioseutica ÜRÜNLERİ


Bilinen en güçlü doğal antibakteriyel ve antiviral bileşim olan Lizozim, gıda ve farma ürünlerinde 30 yıldan fazladır kullanılmaktadır. Lizozim, bozulmaya neden olan organizmaların gelişimini engelleyerek sağlıklı raf ömrünün uzamasını sağlamasının yanı sıra gıda güvenliğini de garantiler. Aynı zamanda bağışıklık sistemine de güçlü bir destek oluşturur.

Bioseutica'nın en son teknoloji kullanılarak köy tavuklarının yumurta aklarından çıkarılan, gıda uyumlu lizozimi saf, beyaz, sıfır toksiklik derecesi olan, çok küçük taneli, kokusuz pudra şeklinde ve çok hafif tatlı olan bir yapıya sahiptir.

Bioseutica, Pasteur Texcell Enstitüsü tarafından kuş gribi riski taşımadığına dair sertifikasyon verilmiş tek Lizozim üreticisidir Bioseutica'nın Amerika ve Avrupa'da çevre dostu yapılan üretim aktiviteleri hiçbir kimyasal kullanmadan en üst derecedeki uluslararası standartlara uyum gösterecek bir saflık derecesine ulaşmaktadır.

Öz çıkarma (extraction) fabrikalarında iyon değişim reçinesine dayalı öz-çekme prosesi gerçekleştirmektedir. Arıtma tesisleri cGMP, ISO 9001:2000, ISO 14001 ve ISO 1801 standartlarına sahiptir.

MARİFET BURADA
Mada Gıda Mak.Hayv.San.Tic.Ltd.Sti
Danışma Hattı 0 262 365 17 53
OFİS ADRESİMİZ
Alikahya Fatih Mah.Sakıp Sabancı Bulvarı
No:61/A - İzmit/KOCAELİ