Ürünlerimiz

BİOPROX Beslenme ve Sağlık

Tüketiciler, doğal ürünlere gittikçe artan bir ilgi göstermektedir. Sağlıklı besin üretimi üzerine yapılan araştırmalar,  hem dayanıklı  hem de  doğal ürün  üretimi  için yararlı etkileri olduğu  düşünülen mikroorganizmaları geliştirmeyi ve üretmeyi teşvik etmektedir. Bu microorganizmaların insanların sağlıklarını korumak konusunda  buyuk faydaları oldugu tesbit edilmiştir.  ( FAO ve WHO- tarafından ortaya konan tanımlama: Uygun miktarlarda uygulandığında,yarar  sağlayan canlı mikroorganizmalar.) Mikroorganizmalar arasında, özellikle lactobacilli içeren Laktik bakteri familyası iyi bilinmektedir.
Süt ve tarım-gıda endüstrisi için Laktik fermentlerin üretiminde tanınmış bir uzman olarak,BIOPROX, temel özellikleri aşağıda sunulan, Lbcasei, Lbrhamnosus, Lbacidophilus, Lbplantarum, St. thermophilus, Lclactis, Bflongum, Bflactis, Bfbreve, vb.gibi bakteri türlerini üretmektedir:

  • Sağlık için faydalar sunarlar.
  • Insan sağlığı için tamamen zararsızdır.
  • Canlı ve aktiftir.
  • Uygun miktarlarda tatbik edilmesi gerekmektedir.

BIOPROX, gıda takviyeleri ve fonksiyonel gıda üretimi için kullanılmak üzere tasarlanmış olan çeşitli şekillerdeki suşların, saf kültürler, kompleks karışımlar ve bitmiş ürünlerin (kapsüller, poşetler, çubuk, tablet, vb) geniş bir yelpazesini sunmaktadır.
PROBİYOTİKLER tarım-gıda endüstrisi tarafından ve ilaç laboratuarlarında kullanılır, beslenme ve sağlık alanında kullanılmaktadırlar; özellikle:

  • Doğal savunma uyarılması
  • Bağırsak ve sindirim problemleri

Probiyotik kültürleri
İnsan sağlığı için faydalı olan iki ana bacteri ailesinden olan  Lactobacilli and the Bifidobacteria secilen mikroorganizma kültürleri, .

 

 

PROBİYOTİKLER

Lactobacilli

Bifidobacteria

Streptococus

Lactococus

Lb. Acidophilus

Bf. bifidum

St. thermophilus

Lc. lactis

Lb. Bulgaricus

Bf. breve

Lb. Casei

Bf. infantis

Lb. Helveticus

Bf. lactis

Lb. Johnsonii

Bf. longum

Lb. Paracasei

Lb. Plantarum

Lb. Reuteri

Lb. Rhamnosus

 

.Appearance of the rinds, typical features


MARİFET BURADA
Mada Gıda Mak.Hayv.San.Tic.Ltd.Sti
Danışma Hattı 0 262 365 17 53
OFİS ADRESİMİZ
Alikahya Fatih Mah.Sakıp Sabancı Bulvarı
No:61/A - İzmit/KOCAELİ